התקשרו עכשיו 09-8334733

הדעה הרווחת בתחום צרכנות ארונות הזזה מעוצבים, הינה, כי הגודל ונפח הארון, הם המשמעותיים ביותר. ישנם צרכנים רבים שאינם מבחינים בין ההתאמה של הארון לצרכיהם האישיים ואז, מה שקורה, שהם מחליטים לרכוש את ארון ההזזה הגדול ביותר. ניתן למצוא מגוון רב של ארונות ולהתייעץ עם המוכרים באולמות התצוגה, לגבי החלל וגודל הארון, העיצוב והחלוקה, כך שהוא יהיה מתאים לכם כמו כפפה ליד.
פנים וחלוקת הארון, תלויים בבחירה ובצרכים של מי שרוכש אותם, יש כאלה שיהיו מעוניינים במקום לתלייה ויש שיהיו מעוניינים במדפים. ניתן למצוא ארונות בסגנון יפני, או סגנון מודרני, קלאסי ואפילו במראה וינטג'. לרוב, ארונות ההזזה, מקנים צורה סימטרית ונקייה ונוחות בשימוש, נגישות לכלך הביגוד, כך שקל להתארגן בכל בוקר לפני שאנו יוצאים לעבודה.
ארונות הזזה - עולם של עיצוב וצבע
היתרונות של ארונות ההזזה, הם רבים. למשל, אם החלטתם לאחסן חפצים ובגדים, הארון תמיד ייסגר ארונות הזזה מעוצבים, מכילים הרבה יותר מאשר ארון בגדים בעל דלתות נפתחות כלפי חוץ, מה שמהווה בחירה נכונה. דלתות נפתחות בדגמים השונים או הפשוטים יותר של ארונות הבגדים, נפגמות מהר מה שלא עשוי לקרות בהזמנת או רכישת ארונות הזזה. גם הדפסים וחומרי גל שונים, ניתן לבצע בעיצוב ארונות ההזזה. האפשרויות הן רבות, כך שתוכלו לשלב עיצוב ונוחות, למשל אם תתקינו מראות על דלתו הארונות, מה שיגדיל באופן אופטי, את החלל וגם יהיה לכם נוח בזמן שאתם מודדים או לובשים את הבגדים.
דורס - כי ארונות הזזה הם ההתמחות שלנו.
חברת דורס, היא חברה שמתמחה בייצור של ארונות הזה מעוצבים, סגירת נישות ותכנון ארונות קיר. ניתן לשלב את הארון עם תאורת LED, כאשר מדובר על חדר ארונות ולתכנן אותו בדיוק על פי הצרכים והגודל הרצוי לכם. חברת דורס, הוקמה בשנת 1992 והיא נחשבת לאחת היצרניות המובילות של ארונות ההזזה. הרשת מציגה למעלה מ10 שנים בתערוכות השונות לרהיטים שמתקיימות בישראל. המקצועיות שלנו היא בתכנון ובעיצוב של ארונות הזזה מרהיבים, נוחים בשימוש ונגישים. תוכלו לפנות אלינו ונשמח לייעץ לכם בדבר תכנון נכון של ארונות ההזזה, בהתאם לחלל החדר והצרכים האישיים שלכם.