התקשרו עכשיו 09-8334733

רבים מאתנו מחפשים ארונות בגדים, שיהיו בהם אלמנטים פשוטים, שיהיו פרקטיים ויחסכו במקום, ממש כמו ארונות הזזה אקיאה. ארונות ההזזה, מאופיינים במנגנון פתיחה ייחודי שעשויי להשתלב בכל חלל. יש לבצע מדידה תחילה, לפני שתחליטו על גודל הארון יש למדוד גובה, עומק ורוחב ניתן למצוא פתרונות אחסון חכמים ולמצוא את ארון ההזזה שתהיה לו חלוקה שתתאים לסוג הבגדים והחפצים שברצונכם לאחסן בו.
יש להתאים את סגנון ארון ההזזה, לחדר השינה או לחלל בו יהיה הארון. חשוב כי הפרזול בארון ההזזה, יהיה איכותי, כך שתוכלו לפתוח ולסגור בקלות את דלתו הארון.
חומרי הגלם של ארונות ההזזה
על פי חומרי הגלם, וגודלו של ארון ההזזה, כך ייקבע מחירו. יש למצוא חומרי גלם יעילים וחזקים, אם אתם מעוניינים ליהנות שנים רבות מפריט חיוני כגון ארונות הזזה אקיאה. העיצובים וחלוקות הפנים של ארונות הבגדים הם שונים ומגוונים. ניתן למצוא מגירות נשלפות מתקני תלייה נשלפים כך שאם תארגנו היטב את החפצים שלכם בארון, כך יהיה לכם נוח וקל למצוא מדי בוקר את הבגדים והאביזרים השונים שברצונכם ללבוש, לפני צאתכם לעבודה.
יש לדאוג לכך שבסיס הארון יהי גבוה ולא יחדרו מים משטיפת החדר, כך שהארון לא ייהרס בקלות. ישנן דלתות המגיעות עם מראות, כך שקל הרבה יותר יהיה להתלבש מול המראה וכן, אם יש חדר בעל חלל קטן יותר, המראות יקנו הרגשה של חלל גדול יותר.
ארונות הזזה של הרשת האיכותית דורס
על מנת למצוא ארונות הזזה אקיאה שיהיו איכותיים, יש למצוא את החנויות או הרשתות האיכותיות והידועות, כמו רשת דורס, המתמחה בייצור ושיווק ארונות הזזה וכן, ארונות בעלי דלתות פתיחה רגילות. בדורס, חשבו עבורכם על פתרונות אחסון יעילים ואיכותיים יש להקפיד על ניצול מקסימלי של חלל החדר, כך שרהיט גדול וחיוני כמו ארון יותקן בחדר, מבלי להרגיש צפיפות. כדאי לבדוק את התצוגה של חברת דורס ולהתרשם מהמבחר הרב והמיוחד של ארונות הזזה שלבטח, אחד מהם יתאים לכם במיוחד, על פי החלוקה, הגודל והעיצוב.