התקשרו עכשיו 09-8334733

אנו נוטים לראות בבתים רבים, ארונות הזה עם מראה, היות ונוח להתלבש מול הארון או למדוד בגדים שונים. גם מבחינת היוקרה, הגודל של החדר שייראה רב יותר, בגלל האשליה האופטית של המראה, כל אלה מעניקים לנו החלטה לרכוש ארונות עם מראות. אנו חוסכים במיקום והחל של החדר, ראשית ע"י המראות המותקנות בארונות ההזזה ושנית, בגלל שאם היינו שמים מראה נוספת וגדולה בחדר, היא הייתה תופסת לנו מקום נוסף.
עוברים דירה ומתקינים ארון הזזה חדש
כאנשים אנו אוהבים להתחדש, במיוחד כשאנו עוברים דירה והריהוט הישן, כבר אינו מתאים למידות ולחללים של הבית החדש. הדבר הראשון שנרצה לרכוש, יהיו ארונות, כך שנוכל לארגן את החפצים השונים שלנו. ניתן להקין ארונות הזזה בתוך הקיר, או כאלה שהם עומדים בחדר כריהוט. היתרון של הסדר והארגון שמתאפשרים לנו באמצעות האור הרב שחודר לארון, הוא היתרון החשוב ביותר, היות היופי, העיצוב והנוחות של התקנת ארונות הזזה עם מראה, כאשר המשפחה הולכת וגדלה, אנו נחפש פתרונות עיצוב נוחים, כך שיהיה סדר ולא ישפיע על מראה הבית לרעה
ארונות הזזה עם מראה של רשת דורס
ארונות הזזה, יש לדעת לתכנן ולעצב ולכן, למצוא את אולם התצוגה ששייך לחנות המפעל הינו צעד חשוב. חברת דורס, נחשבת לאחת החברות המובילות ביותר בתחום ייצור ארונות הזה עם מראה ושאר העיצובים המגוונים שמציעה החברה. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, בדבר תכנון נכון של ארונות הזזה אם לחדר השינה שלכם או של ילדיכם. אחת העצות היעילות של מומחי חברת רשת דורס, הינה אם במידה ואתם מעוניינים כי לילידכם תהיה מראה בארון ההזזה, חשוב כי הן תהיינה בעלות גב הגנה אחורי. אחת הסיבות לעצה מסוג זה, הינה שמראה שהיא שבירה ובהישג ידם של ילדים, עשויה לסכן אותם, במיוחד שהם תזזיתיים. הסיבה של שילוב גב הגנה היא העובי שהוא פי 3 מעובי של מראה רגילה בארון של מבוגרים. תוכלו להגיע ולהתרשם מאולם התצוגה, מהעיצוב המחירים ולקבל ייעוץ מקצועי ויעיל, מצוות אמין ואדיב שינחה אתכם לרכישת ארון הזזה אידיאלי.