התקשרו עכשיו 09-8334733

עד לפני כמה שנים, עוד ניתן היה למצוא ארונות שיש בהם שילוב של דלתות פתיחה עם הזזה. עם השנים, צרכנים רבים, העדיפו רק את ארונות הזזה, בגלל הנוחות, החיסכון בחלל והטריקה השקטה של הדלתות. בגלל שבדירות מגורים רבות, חלל חדר השינה הוא קטן במיוחד, יש לתכנן היטב את מיקום הארון ולדאוג לכך שיהיה מקסימום פתרון לאחסון הבגדים והחפצים וגם שהמיקום יהיה מתאים לחדר, כך שהוא לא ייראה צפוף מדי. מי שמעוניין לחסוך בהוצאות, יוכל אף למצוא ארונות הזזה במבצע, במיוחד בסוף השנה האזרחית החדשה, כך שניתן יהיה למצוא מבצעים אטרקטיביים של ארונות הזזה איכותיים מחברות ידועות.
חומרי הגלם שמהם יש להקפיד ברכישת ארונות הזזה
זה אמנם משתלם לרכוש ארונות הזזה במבצע, אך יש להקפיד על חומרי הגלם שמהם מיוצר הארון. למשל גוף הארון, יהיה עשוי מחומר MDF, או מלמין יצוק, אך הדלתות והצפוי של הארון, כדאי כי יהיו מחומרי גלם איכותיים כגון עץ מלא, או חומרים חדשניים אחרים שהוכחו כי הם יעילים לייצור הארונות. ארון אינו מיועד רק לאחסון, כי אם הוא פריט בולט וחשוב מהריהוט בחדר השינה שלנו. ארונות בגדים, מעידים על הטעם האישי שלנו ועל דרך החיים אותה אנו מנהלים. אם אתם חושבים על התקנת ארון הזזה חדש בחדר השינה, יש לדאוג כי תתכננו אותו היטב, בעזרתם של אנשי מקצוע המתמחים בייצור ותכנון ארונות.
היום, הרבה חברות שהן מייצרות ארונות, שיש להם אף אולמות תצוגה, נוטים לבצע הזמנות מיוחדות של ארונות ההזזה, בהתאם לצרכיהם של הלקוחות השונים, מה שמקל המון על צרכנים שמעוניינים בעיצוב מיוחד, או בתכנון של נישה שעשויה להיות בעייתית ויש למצוא לה פתרון הולם.
ארונות ההזזה של רשת דורס - כי על איכות אין אנו מתפשרים
אם אתם מחפשים ארונות הזזה במבצע, שיהיו איכותיים זו לא אגדה, כי ברשת דורס, הקיימת משנת 1992, מתמחים בארונות קיר וסגירת חדרי ארונות ונישות. תוכלו למצוא באולם התצוגה שלנו ארונות במגוון דגמים במבצע, במיוחד לפני החלפת הקולקציה שלנו בסוף השנה האזרחית רשת דורס, משלבת טכנולוגיה מתקדמת, יחד עם עיצוב חדשני. ניתן להזמין ארון הזזה ולבצע את ההדמיה בחברה, כך שתוכלו לראות כיצד הוא יתקבל.