התקשרו עכשיו 09-8334733

לאחר שתערכו בדיקות והשוואות מחירים, לגבי ארונות הזזה מחירים, תבינו מה השינוי בין ארון הזזה זה לאחר. הפרטים הטכניים, חומרי הגלם, החלפות קולקציה ישנה בחדשה, כל אילו, יהיו הגורמים שיעשו את ההבדל במחיר ארון ההזזה שברצונכם לרכוש. גם אם תעיינו בקטלוגים או תגיעו בעצמכם לאולמות התצוגה, תבינו את הסיבות של שוני המחירים. ראשית, ארון הזזה , חייב להיות פונקציונלי ומעוצב. כזה שגם יתאים לחלל, גם לעיצוב והחשוב ביותר שהוא יכיל את הפריטים השונים שברצונכם לאחסן.
הפרזול החדשני שנצא בשוק היום, הוא זה שגורם לארונות ההזזה, להיות נוחים לשימוש. הדלתות חייבות להיות בפתיחה וסגירה שקטים וקלים בשימוש.

רף חדש של ארונות הזזה
הפרזול והעיצובים החדשניים, מאפשרים לארונות ההזזה להיות נוחים, מחולקים נכון והשימוש בהם, הופך להרבה יותר נוח. מלבד הטריקה השקטה של דלתות ההזזה, הנגישות, באמצעות המתלים הנשלפים וגם פירוק והרכבת הארון, יהיו קלים יותר ללא פגיעה בארון עצמו. ניתן למצוא דלתות הזזה בעיצובים שונים, כגון כאלה שיש בהן שילוב של עץ וזכוכית, דוגמאות ועוד. מי שמעוניין, יוכל לראות את הקטלוגים בהם מצוין ארונות הזזה מחירים, כך שיוכל לתכנן מראש את התקציב שהוקצע לרכישת הארון. מדובר על רהיט שהוא גם שימושי, גם מעוצב ומשדר יוקרה ונוכחות רבה בחדר השינה. גם ארונות הזזה לחדרי ילדים ניתן למצוא והם מועדפים על פני הורים רבים, היות ואין סכנה כי ידיו של הילד תיתפסנה, היות ומדובר בארון בטיחותי שקל לפתוח ולסגור אותו.
סטנדרטים גבוהים בארונות ההזזה של רשת דורס
אחת מהרשתות הידועות יותר של ייצור ארונות הזזה מחירים ושיווקם, הינה רשת דורס, אשר הוקמה בשנת 1992, ע"י משפחת נגרים שעוסקת במקצוע שנים רבות. ניתן למצוא בחברה את השירותים הבאים:

  • חדרי ארונות בהתאמה אישית
  • סגירת נישות ופתרונות אחסון חכמים
  • שילוב פרזול מהחברות הידועות בעולם
  • חומרי גלם איכותיים ושילובם
  • עיצוב ותכנון חדרי ארונות
  • צבעים בתנור וצבעים פולימריים
  • ידיות ממגוון דגמים

אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי, לגבי ארון ההזזה שברצונכם להתקין או תכנון ארון קיר שיתאים לחלל ולמבנה החדר.